Hakkımızda

Çeyrek asırdan bu yana deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Yeşilköy marinadaki doyumsuz manzaraya sahip tarihi binasında hizmet veren Yeşilköy Le ChateauER Restaurant, rahat ve huzurlu aile ortamı, kendine özgü mutfağında her gün taze olarak özenle hazırlanan eşsiz lezzetleri, Türk ve Greek tarzı canlı müziği ile siz değerli müşterilerini ağırlamaktan büyük onur duymaktadır.

Vizyonumuz; hiç yorulmadan yenilikleri müşteri memnuniyetini ve talebini takip ederek, ileriki kuşakların da LE CHATEAUER klasiğinden vazgeçmemesini sağlamaktır.
Misyonumuz ise; her misafirimizi evindeki gibi hissettirmektir.
Haftanın 7 günü açık olan Le Chateauer’in sıcak atmosferinde, zengin fix menü lezzetlerimizi tadarken dostlarınız ile günün yorgunluğunu, Türk müziğinde İnanç Karaduman ve Yunan müziğinde Buzuki Orhan’ı dinleyerek atabilirsiniz.

250 kişilik alt ve 200 kişilik üst salonu ile düğün, nişan, sünnet, doğum günü, vaftiz, bayi toplantıları, iş yemekleri, mezuniyet geceleri gibi her türlü özel davetlerinizde sizler için hazırlayacağımız özel grup fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünen profesyonel ekibimiz; hep hayal ettiğiniz özel gün ve davetlerinizi unutulmaz kılacaktır.